Uniwersytet Warszawski

ANTROPOLOGIA WSPÓŁCZESNOŚCI
ANIMACJA DZIAŁAŃ LOKALNYCH

Instytut Stosowanych Nauk Społecznych
Uniwersytet Warszawski
Nowy Świat 69, 00-927 Warszawa

20 stycznia 2012

Kontakt

12:28

Poniżej podajemy adresy autorów tej strony. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące tego, co wam się podoba i co się wam nie podoba. Wszelka konstruktywna krytyka jest nie tylko mile widziana, ale wręcz zalecana, jako że jest to pierwsza strona www, jaką w życiu zrobiliśmy (bez pomocy Tomka Przybysza pewnie nic byśmy nie zrobili…).
Dopiero się uczymy, dlatego możecie być pewni, że postaramy się uwzględnić wszelkie pomysły. Dążymy do tego, by był to antropologiczny serwis z prawdziwego zdażenia. Głowy huczą nam od pomysłów, zanim je jednak powprowadzamy, musimy się nauczyć jak to robić.
Profesor Fatyga ma poza tym zakrojone na szeroką skalę pomysły, które, przy pomocy studentów specjalizacji, z czasem zostaną umieszczone na tym serwerze. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły merytoryczne, prosimy o przekazanie ich Profesor Fatydze lub nam.

Albert Hupa albert.hupa(nospam)gmail.com

Grzegorz Mańko gmanko(nospam)tlen.pl

Strona ta na pewno nie powstałaby bez Tomasza Przybysza. Gdy już nie mieliśmy pojęcia, jak coś zrobić, prosiliśmy właśnie jego o wsparcie. Chcemy mu podziękować i zapewnić, że jeszcze będziemy go błagać o pomoc…

Tomasz Przybysz tamashumi(nospam)tlen.pl

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytet Warszawski Nowy Świat 69 00-927 Warszawa